O inwestycji - WAN Jeziorki WAN Jeziorki
O inwestycji

Przestrzeń dla rodziny

Jeziorki Residence


Projekt Jeziorki Residence to idea najlepszych tradycyjnych domów w nowoczesnym ujęciu. Z myślą o komforcie i funkcjonalności stworzyliśmy układ pomieszczeń, który naturalnie oddziela sferę dzienną, od prywatnej. Koncepcja łączy w sobie minimalistyczny design z tradycyjną formą planowania przestrzeni, która jest odpowiedzią na potrzeby każdej rodziny.

Trzykondygnacyjny projekt domu posiada dwie wyraźne strefy: dzienną - z dużym, połączonym z kuchnią i jadalnią, salonem oraz strefę nocną - na pierwszym piętrze z trzema pokojami i dwiema łazienkami oraz na drugim piętrze z dodatkowymi dwiema sypialniami i łazienką z wyjściem na rozległy taras.

Plan domów umożliwia stworzenie intymnych zakątków dla każdego domownika. Natomiast projekt strefy dziennej idealnie organizuje przestrzeń ogniska domowego, a duże witryny okienne będą nadawać przyszłym dniom więcej słonecznego blasku.

Rozpoczęcie budowy - II kw. 2021

Otoczenie

Pragnienie posiadania własnego skrawka zieleni i spokojnego sąsiedztwa jest przez nas skonfrontowane z ideą wielkomiejskiego życia. Zlokalizowaliśmy projekt Jeziorki Residence na Zielonym Ursynowie, który charakteryzuje się niską, jednorodzinną zabudową oraz posiada największy zalesiony teren w Warszawie – Las Kabacki. Okolica stwarza możliwości do prowadzenia zrównoważonego życia w największym polskim mieście. Położenie kameralnego willowego osiedla wśród zieleni pozwala zbudować idylliczne miejsce pełne ciszy i spokoju. Nie sposób pominąć innych atutów tutejszego sąsiedztwa, które jest wyjątkowo bogate w ofertę kulturalną, sportową i edukacyjną. Zachęca tym samym do aktywnego spędzania czasu.

Dogodna komunikacja z resztą miasta jest kluczowym wariantem, który poprawia jakość życia mieszkańców. W pobliżu Jeziorek funkcjonuje dobrze zorganizowana komunikacja miejska, a układ drogowy zapewnia sprawny dojazd do centrum miasta. Ruch samochodowy w obrębie dzielnicy jest stale udoskonalany. W niedalekiej przyszłości południowej część Ursynowa zostanie oddana obwodnica, która będzie łączyć się z trasą S-2.

Idealne miejsce do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu:

  • Jezioro Zgorzała 1 km
  • Las Kabacki im. Stefana Starzyńskiego 1,8 km
  • Tor Wyścigów Konnych ok. 3 km
  • Ogród Botaniczny PAN w Powsinie ok. 7,5 km

Dogodna połączenie komunikacyjne z resztą Warszawy:

  • Stacja PKP „Warszawa Dawidy” 1 km - dojazd do centrum 20 min
  • Przystanek ZTM „Kórnicka” linia autobusowa 209 – ok. 20 min do Stacji Stokłosy
  • Lotnisko Fryderyka Chopina ok. 8 km
  • Wjazd na trasę S-2 ok. 3 km

Kilka słów o deweloperze

WAN S.A. to warszawska spółka deweloperska, działająca prężnie już od 24 lat w branży nieruchomości, koncentrująca się na czterech segmentach: mieszkaniowym, biurowo-usługowym, magazynowym oraz rekreacyjnym.
Realizowane projekty w pierwszej kolejności przeznaczone były na sprzedaż. Jednak w trakcie swej wieloletniej działalności, spółka stworzyła równolegle własny portfel nieruchomości komercyjnych i mieszkalnych, przeznaczonych na wynajem, zlokalizowanych zarówno w Warszawie, Gdańsku, Płocku, jak i Krakowie, Łodzi, czy na Mazurach.

Prezentowane wizualizacje i rzuty służą wyłącznie do celów poglądowych i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Podczas realizacji niektóre szczegóły mogą zostać zmienione

Kameralne
osiedle
Budynki trzykondygnacyjne
o funkcjonalnym
rozkładzie
Nowoczesna forma
architektoniczna
Domy z ogrodem
i rozległymi tarasami
Dogodna komunikacja
z resztą miasta,
sąsiedztwo ul. Puławskiej
Sprawne połączenie
z trasą S2
Osadzenie dużej
ilości zieleni na terenie
inwestycji
Kontakt
Czekamy na Ciebie
Biuro sprzedaży

Babka Tower, parter
al. Jana Pawła II 80 lok. 1
00-175 Warszawa

Pn-Pt: 10:00-18:00

Sob: 10:00-16:00

 

Wyślij formularz